Henüz hiç yorum yok

Kulübe Nasıl Üye Olabilirim?

Merhabalar arkadaşlar,

Bu yazımızda bize en çok gelen sorulardan biri olan “Bilişim Teknolojileri Kulübü’ne nasıl üye olabilirim?”. Kulübümüze aşağıda ki adımları sırası ile takip ederekten üye olabilirsiniz.

Adım 1:

Kendi yazmış olduğumuz otomasyon sistemimize başarılı bir şekilde eksiksiz olarak başvurunuzu yapmalısınız. Otomasyonumuza kayıt olmak için tıklayınız. (Lütfen resminizi gerçek resminiz olarak seçin aksi taktirde kabul edilmeyecektir.)

Adım 2:

Bu adıma geçmeden önce Adım 1’de yapmış olduğunuz başvurunun tarafımızdan size sms yolu ile başvurunuz işleme alınmıştır mesajını aldıktan sonra yapmanız gerekmektedir. Size bilgilendirme amacı ile göndermiş olduğumuz SMS’de size bir zaman aralığı verilecektir bu zaman aralığında kulüp ofisimize gelmeniz gerekecektir. Öğrenci kartınızda bulunan Uniq ID’yi sistemimize kaydederek etkinliklerde giren üyelerimizin anlık istatistiklerine ulaşmak için bunu kullanacağız bu yol ile etkinlik salonunun önünde uzun kayıt kuyruklarının önüne geçmeyi hedeflemekteyiz.

Adım 3:

İlk 2 adımı başarı ile tamamladığınıza göre son aşama UBYS sisteminden kulübümüze katılım isteği göndermeniz, bu isteğinizi gönderdikten sonra onaylanmanız veya onaylanmamanız durumunda sizlere tekrardan sms yolu ile bilgilendirme yapılacaktır.

Bir yorum gönder.