Henüz hiç yorum yok

I. Programlama Günleri

 

Programlama Günleri Nedir?

KBÜ Bilişim Teknolojileri Kulübü tarafından henüz birincisi düzenlenen, her yıl Şubat ayında tekrarlanması planlanan, taptaze bir etkinliktir. Programlama Günleri birbirini takip eden eğitim ve seminerler şeklinde düzenlenir. Türkiye’nin çeşitli yerlerinden davet edilen, alanında uzman kişiler tarafından gerçekleştirilen seminerlerde, bilişim ve teknolojiye dair merak edilen tüm konular konuşulur.

1. Programlama Günleri’nde Neler Yaptık?

Sizlerin de katılımlarıyla, başarıyla gerçekleştirdiğimiz 1. Programlama Günleri’nde, çok değerli isimleri üniversitemizde, Hamit Çepni Konferans Salonunda ağırladık. Seminer saatlerinin dışında, misafirlerimizle abi kardeş yakınlığında sohbet ettik, tecrübelerinden faydalandık. Şehir turları, yemekler ve çay sohbetleriyle keyifli dakikalar geçirdik.
Günler süren hazırlıklarımızın sonunda, emeklerimizin karşılığını sizlerden gelen güzel mesajlarla aldık. Konuklarımız, öğrencilerin eğitimlere olan ilgisinden dolayı memnun kaldıklarını ve böyle faydalı etkinliklerde tekrar buluşmak istediklerini belirtti.
Eğitimlere katılamayan ve tekrar izlemek isteyen arkadaşlarımız için 3 gün boyunca video kaydı alındı.
Tatlı bir koşuşturma içinde geçen eğitimlerimiz, 3 günün sonunda yerini gülümsemelere bıraktı. Böylece Programlama Günleri etkinliğimizin ilk adımını sizlerin elinden tutarak attık yine sizinle birlikte koşacağız. Bizi yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederiz!

1. Programlama Günleri’nde Kim, Neler Konuştu?

Ahmet Emre Aladağ – Phyton
Serdar Doğruyol – Ruby , Node.JS
Emir Cem – Java, JavaFX, Vaadin, Yapay Zeka Uygulamaları, Arduino
Hidayet Doğan – PHP
Ramazan Terzi – AngularJS
İsmail Saygılı – Siber İstihbarat
Eyüp Çelik – Ethical Hacking
Hamza Şamlıoğlu – Sosyal Medya ve Güvenlik

1. Programlama Günlerine Kimler Sponsor Oldu?

Metro Turizm, Linum Bilişim, Oldcity Cafe & Bistro, Altın Kalem Öğrenci Kompleksi, Uzuner Seyirtepe, McDonald’s, Çelikpalas Hotel, İmren Lokumları, Magic FM

Zühal Lortoğlu’nun tüm yazıları ->

Bir yorum gönder.